Akce

Výběr ze všech nejzajímavějších nabídek v akci. V naší nabídce naleznete zajímavé slevy na kvalitní postele z masivu. Vysokou kvalitu a nadstandardní záruky. Rošty a matrace v akci, dárkové kupony,  matrace 1+1 zdarma nebo polštář jako dárek za Váš nákup. Všechny produkty jsou od českých výrobců. Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 4.000,- která se vztahuje i na zboží v akci.

 

Zobrazit
 • Rošt prkenný

  Nadstandardně kvalitní, prkenný rošt s extrémní nosností. Nosnost až 180 kg. Věříme, že se u nás kvalitnější prkenný rošt v podobné cenové relaci nenabízí. Opatřen těsnící páskou 3 mm.
  od 1.190 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  nosnost 180 kg
 • Rošt Norma Fix

  Kvalitní pevný lamelový rošt. Obsahuje 28 lamel uložených ve výkyvných patkách. Možnost nastavení tuhosti 5-ti lamel ve středové oblasti. Středový stabilizační popruh, který zvyšuje životnost a stabilitu.
  1.360 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Rošt Primaflex

  Kvalitní 3-zónový rošt za dobrou cenu. Možnost regulace tuhosti.
  od 1.570  od 1.370 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Rošt Primaflex HN

  Ručně polohovací rošt za dobrou cenu pro pohodlné čtení a odpočinek. Možnost regulace tuhosti.
  od 2.310  od 2.060 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Rošt Norma Flex

  Kvalitní polohovatelný lamelový rošt. Obsahuje 28 lamel uložených ve výkyvných patkách. Možnost nastavení tuhosti 5-ti lamel ve středové oblasti. Středový stabilizační popruh, který zvyšuje životnost a stabilitu.
  2.075 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Neapol

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová /PUR pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách.
  od 2.230 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Rošt Primaflex P

  Rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem. Vhodné řešení pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci.
  od 2.927  od 2.790 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Rošt Primaflex Kombi P

  Rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem.
  od 3.952  od 2.970 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Matrace Alice

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn (PUR) tvarovaných do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku.
  od 2.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Polštář zdarma
 • Rošt Primaflex HN P

  Rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem. Perfektní řešení pro malou ložnici.
  od 3.520  od 3.190 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Matrace Lima

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů.
  od 3.335 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  produkt roku 2017-2020
 • Matrace Carlla

  Jednotuhostní matrace složená ze dvou typů kvalitních studených (HR) pěn s velmi propracovanou profilací je složeno zámkovým spojem bez použití lepidel. Při spánku umožňuje tato matrace pohyb pěn díky volnému uložení a tím vyhovuje individuálním potřebám každého uživatele
  od 3.650 
  Zrušit výběr
  KOUPIT