Matrace

Matrace nejen kvalitní, ale i přímo zdravotní od českých výrobců. Standardní je rozměr matrace 90×200 a 80×200 cm, ostatní rozměry jsou na objednávku. Je dobré vzít v potaz skutečnost, že kvalitní matrací přímo ovlivníme náš celkový fyzický, ale i psychický stav. Průměrný člověk zde tráví přibližně 8 hodin denně a jakým způsobem si odpočine se projeví na jeho celkové zdravotní kondici. Matraci lze považovat za nejdůležitější část kvalitního lůžka jako celku. Nejdůležitějšími faktory její kvality jsou vzdušnost, tvarová stálost, použitý materiál a optimální tvrdost s ohledem na hmotnost uživatele. V naší široké nabídce naleznete velmi zajímavé akce, různé slevy, akce 1+1 zdarma, zajímavé dárky či slevové kupony. Ať už hledáte partnerské, dvoutuhostní, s vysokou nosností, pružinové, latexové nebo pěnové matrace, u nás dostanete na výběr hned z několika desítek. S volbou té správné Vám rádi poradíme. Jsme tu pro vás. Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 4.000,- Kč.

Zobrazit
 • Dětská matrace Jirka

  Kvalitní dětská matrace obsahující zpevněné purové jádro o síle 5 cm potaženo vatelínem. Součástí je snímatelný a pratelný potah Úplet, nebo Aloe Vera. Matrace je vhodná pro děti až do hmotnosti 20 kg.
  od 960 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Dětská matrace Kuba

  Klasická matrace z polyuretanové pěny standardní tuhosti. Výška PUR jádra 7 cm. Matrace je vhodná pro děti do hmotnosti 20 kg. V ceně této dětské matrace je snímatelný potah Úplet nebo Aloe Vera.
  od 1.135 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Dětská matrace Baby

  Kvalitní dětská matrace BABY z polyuretanové (PUR) pěny je vyrobena z jednoho dílu. Luxusní snímatelný potah opatřený zipem zaručuje snadné praní a údržbu.
  od 1.180 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Dětská matrace Tom

  Kvalitní dětská matrace z kokosového vlákna. Tento přírodní materiál je zárukou perfektní vzdušnosti ale také pružnosti matrace. Je vhodná pro děti až do hmotnosti 20 kg. Snímatelný a pratelný potah v ceně.
  od 1.270 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Dětská matrace Happy Kids

  Revoluční dvoudílná konstrukce (bez použití lepidel) této dětské matrace spojuje v jedno bezkonkurenční ventilační schopnosti materiálu Dryfeel a vynikající pevnostní parametry vysoce elastické studené pěny.
  od 2.290 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Neapol

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová /PUR pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách.
  od 2.454 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Krycí matrace Růžena

  Studená HR pěna, rovné provedení, vhodná pro zpevnění. Na jakékoli běžné matraci zvyšuje komfort lůžka, má vyrovnávací a ochrannou funkci, která prodlouží životnost matrace.
  od 2.465 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Krycí matrace Žofie

  Líná pěna tvarovaná do masážních nopů, vhodná pro změkčení. Na jakékoli běžné matraci zvyšuje komfort lůžka, má vyrovnávací a ochrannou funkci, která prodlouží životnost matrace.
  od 2.465 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Lucida 14

  Tato sendvičová matrace je oboustranně složená z polyuretanové pěny a zpevňující středové desky z pojené polyuretanové (RE) pěny. Matrace svým složením a provedením splňuje požadavky na tužší lůžko.
  od 2.650 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Sabina

  5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny.
  od 2.690 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Tamara

  Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Tamara je nejtvrdší variantou z nabídky polyuretanových matrací, proto je vhodná pro zákazníky, kteří preferují tvrdší lůžko.
  od 3.097 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Hana

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosné vrstvy matrace tvoří polyuretanová pěna tvarovaná do masážních nopů a profilovaná vrstva polyuretanu zabezpečující provzdušnění matrace.
  od 3.190 
  Zrušit výběr
  KOUPIT