Antibakteriální pěny

Matrace s použitím antibakteriální úpravy. Díky antimikrobiální úpravě je tato pěna revolučním řešením pro alergiky. Antibakteriální pěna zabraňuje výskytu bakterií a roztočů. Je dermatologicky testována a šetrná vůči pokožce. Antibakteriální úpravu může mít polyuretanová, studená ale i líná pěna. V naší nabídce naleznete veliké množství matrací obsahující antibakteriální pěny, stačí si vybrat.

Zobrazit
 • Matrace Selina

  Nezónová luxusní matrace kombinovaná z kvalitních studených pěn a roznášecí vrstvy z VISCO pěny s nopkovou profilací. Jádro tvoří profilovaná HR studená pěna s antibakteriální úpravou, která zamezuje výskytu roztočů a vzniku hub a plísní.
  od 4.710 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Linea

  Luxusní antibakteriální 5-zónová matrace, jádro které tvoří 5-zónové dvoutuhostní taštičkové jádro (dva různé průměry drátu) v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou. S nosností do 150 kg.
  od 5.160 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Kréta

  Jádro této matrace tvoří tvrzená pěna Medifoam s příčnými otvory, které zaručují dokonalou vzdušnost. Žlutozelená antibakteriální pěna zabraňuje tvorbě bakterií a výskytu roztočů
  od 5.712 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  polštář zdarma
 • Matrace Top Spring

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.
  od 5.760 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  nosnost 150 kg
 • Matrace Linea visco

  Jednu stranu matrace tvoří antibakteriální pěna, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku plísní a hub. Druhá strana matrace nabízí roznášecí vrstvu z Visco pěny, která nabízí unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této pěny na teplotu lidského těla a dokonale se přizpůsobuje.
  od 6.170 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Blue Medic

  Luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z antibakteriální pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAM. Toto spojení materiálů přináší vysokou hygienu pro Vaše lůžko.
  od 7.290  od 6.190 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Matrace Martina

  Jádro této matrace je tvořeno kombinací dvou elastických pěn MediFoam odlišných tuhostí. Každá strana matrace je tvořena vrstvou odolných pěn Sanitized s rozdílnou tuhostí ložných ploch.
  od 6.456 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Top Spring Visco

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace s jádrem z taštičkových pružin. Taštičkové jádro je pro zvýšení komfortu vybavené z jedné strany antibakteriální pěnou ULTRA FRESH a ze strany druhé VISCO pěnou.
  od 6.930 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Blue Medic Visco

  Luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z antibakteriálních pěn. Pro roznášecí vrstvu je použita z jedné strany pěna s částečkami stříbra Silver foam a ze strany druhé Visco pěna.
  od 8.990  od 7.090 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva Novinka
 • Matrace Blok Duo

  Luxusní 7-zónová matrace je vyrobená z antibakteriálních certifikovaných pěn (soft/hard). Konstrukce této matrace je bez použití lepidel a nabízí volbu tužší a měkčí strany.
  od 7.290 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let
 • Matrace Blok Duo + visco soft

  Luxusní 7-zónová matrace je vyrobená z antibakteriálních certifikovaných pěn (soft/hard) s přidanou vrstvou antibakteriální měkké Visco Soft pěny.
  od 7.985 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let
 • Matrace Blok Duo + visco hard

  Luxusní 7-zónová matrace je vyrobená z antibakteriálních certifikovaných pěn (soft/hard) s přidanou vrstvou antibakteriální tvrdé Visco Hard pěny a bez použití lepidel.
  od 8.580 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let