Antibakteriální pěny

Matrace s použitím antibakteriální úpravy. Díky antimikrobiální úpravě je tato pěna revolučním řešením pro alergiky. Antibakteriální pěna zabraňuje výskytu bakterií a roztočů. Je dermatologicky testována a šetrná vůči pokožce. Antibakteriální úpravu může mít polyuretanová, studená ale i líná pěna. V naší nabídce naleznete veliké množství matrací obsahující antibakteriální pěny, stačí si vybrat.

Zobrazit
  • Matrace Loora

    5-zónová luxusní matrace do postele. Jádro je složeno ze dvou typů kvalitních studených pěn zámkovým spojem. Jedna strana matrace nabízí vrstvu visco pěny, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Druhá strana nabízí roznášecí vrstvu z antibakteriální pěny
    od 4.090 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
  • Matrace Kréta

    Jádro této matrace tvoří tvrzená pěna Medifoam s příčnými otvory, které zaručují dokonalou vzdušnost. Žlutozelená antibakteriální pěna zabraňuje tvorbě bakterií a výskytu roztočů
    od 4.270 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
  • Matrace Selina

    Nezónová luxusní matrace kombinovaná z kvalitních studených pěn a roznášecí vrstvy z VISCO pěny s nopkovou profilací. Jádro tvoří profilovaná HR studená pěna s antibakteriální úpravou, která zamezuje výskytu roztočů a vzniku hub a plísní.
    od 4.710 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
  • Matrace Mona

    Kvalitní antibakteriální matrace je tvořena dvěma elastickými pěnami různých tvrdostí. Jednu z vrchních stran tvoří antibakteriální pěna, zatímco druhá strana je opatřena visco pěnou ArcticFoam s chladivým efektem.
    od 4.876 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
  • Matrace Top Spring

    Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.
    od 4.990 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
    nosnost 150 kg
  • Matrace Linea

    Luxusní antibakteriální 5-zónová matrace, jádro které tvoří 5-zónové dvoutuhostní taštičkové jádro (dva různé průměry drátu) v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou. S nosností do 150 kg.
    od 5.160 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
    Nosnost 150 kg
  • Matrace Blue Medic

    Luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z antibakteriální pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAM. Toto spojení materiálů přináší vysokou hygienu pro Vaše lůžko.
    od 7.290  od 5.360 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
    Sleva
  • Matrace Martina

    Jádro této matrace je tvořeno kombinací dvou elastických pěn MediFoam odlišných tuhostí. Každá strana matrace je tvořena vrstvou odolných pěn Sanitized s rozdílnou tuhostí ložných ploch.
    od 5.380 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
  • Matrace Top Spring Visco

    Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace s jádrem z taštičkových pružin. Taštičkové jádro je pro zvýšení komfortu vybavené z jedné strany antibakteriální pěnou ULTRA FRESH a ze strany druhé VISCO pěnou.
    od 5.990 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
    Nosnost 150 kg
  • Matrace Linea visco

    Jednu stranu matrace tvoří antibakteriální pěna, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku plísní a hub. Druhá strana matrace nabízí roznášecí vrstvu z Visco pěny, která nabízí unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této pěny na teplotu lidského těla a dokonale se přizpůsobuje.
    od 6.170 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
    Nosnost 150 kg
  • Matrace Blue Medic Visco

    Luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z antibakteriálních pěn. Pro roznášecí vrstvu je použita z jedné strany pěna s částečkami stříbra Silver foam a ze strany druhé Visco pěna.
    od 8.990  od 6.770 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
    Sleva Novinka
  • Matrace Blok Duo

    Luxusní 7-zónová matrace je vyrobená z antibakteriálních certifikovaných pěn (soft/hard). Konstrukce této matrace je bez použití lepidel a nabízí volbu tužší a měkčí strany.
    od 7.290 
    Zrušit výběr
    KOUPIT
    záruka 5 let