Cellpur matrace

Matrace vyrobené z Cellpur pěny s unikátní mikrostrukturou. Absolutní novinka mezi pěnami.  Pěna Cellpur otevírá novou dimenzi v hygieně a komfortu. Poprvé se podařilo zabudovat do pěny prášek TENCEL® s jeho unikátními vlastnostmi. Jedná se o celulózu, která je vyrobena z přírodního materiálu (dřeva) a spolu s prodyšnou pěnou vytváří suché a příjemné klima pro spánek. Vzniklé prostředí je nepříznivé pro existenci roztočů a je proto antialergické. Celulóza díky své unikátní mikrostruktuře pohlcuje vlhkost uvolňující se během spánku, kterou pak následně rychle uvolní. Díky otevřené struktuře pórů pěna aktivně dýchá a je prodyšná. Dále je cellpur elastický a tvarově stabilní. Pěna tak vyhovuje veškerým požadavkům kladeným na moderní matrace. Cellpur matrace je ideální řešení pro uživatele se zvýšenou potivostí. S volbou té správné luxusní matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Nut

  Vysoce kvalitní 7-mi zónová Cellpur matrace s povrchovou i jádrovou profilací vytváří výborné podmínky jak pro ventilaci lůžka, tak pro optimální tvarování vůči tělu spícího člověka.
  od 15.500 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let
 • Matrace Nut 5

  Vysoce kvalitní 7-mi zónová Cellpur matrace s povrchovou úpravou i jádrovou profilací vytváří výborné podmínky jak pro ventilaci lůžka, tak pro optimální tvarování matrace vůči tělu spícího člověka.
  od 17.900 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let
 • Matrace Maat

  7-mi zónová matrace je výjimečná svou výškou, celkovou konstrukcí a použitým nosným CELLPUR materiálem. Svou vrstvenou, lamelovou konstrukcí a celkovou výškou 22 cm zajistí pohodlné ležení pro každého spáče.
  od 19.610 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let
 • Matrace Nut 9

  Kvalitní sedmi zónová Cellpur matrace s povrchovou úpravou i jádrovou profilací vytváří výborné podmínky jak pro ventilaci lůžka, tak pro optimální tvarování matrace vůči tělu spícího člověka.
  od 20.900 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let