Krycí matrace

Kvalitní krycí matrace. Krycí matrace jsou vyráběné ve dvou provedeních, měkké a tvrdé. Měkké provedení slouží ke změkčení stávajícího lůžka. Tvrdé provedení pak slouží naopak ke zpevnění stávajícího lůžka. Tyto podložky rozloží váhu celého těla, a tím zlepší oporu páteře. Během spánku Vám tak poskytnou větší pohodlí. Lze je položit na jakoukoliv matraci a zvýšit tak komfort Vašeho lůžka. Mají vyrovnávací, ale i ochrannou funkci, která prodlouží životnost matrace.  Jsou skladné a snadno se udržují. Krycí matrace jsou opatřeny snímatelným, na dvě části dělitelným a pratelným potahem. Gumová poutka pak umožňují snadné přichycení k různým výškám matrací. V případě dvoulůžkového rozměru v kuse, může eliminovat mezeru při umístění na dvě oddělené matrace.

Zobrazit
 • Krycí matrace Růžena

  Studená HR pěna, rovné provedení, vhodná pro zpevnění. Na jakékoli běžné matraci zvyšuje komfort lůžka, má vyrovnávací a ochrannou funkci, která prodlouží životnost matrace.
  od 2.689 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Krycí matrace Žofie

  Líná pěna tvarovaná do masážních nopů, vhodná pro změkčení. Na jakékoli běžné matraci zvyšuje komfort lůžka, má vyrovnávací a ochrannou funkci, která prodlouží životnost matrace.
  od 2.689 
  Zrušit výběr
  KOUPIT