matrace 1+1 zdarma

Matrace 1+1 zdarma. Tato akce je dobře promyšlený tah ve kterém se skrývá plus jak pro výrobce, tak ale i pro Vás. Protože si tímto způsobem výrobce zajistí prodej hned dvou kusů najednou, je dosaženo vyššího prodeje stejných matrací. Vyrobit deset stejných matrací a deset rozdílných je veliký rozdíl. Díky této skutečnosti může výrobce znatelně snížit jejich cenu. Veliký rozdíl je i v tom, že se jedná o akci hned na dva kusy matrace. Sleva pak může být dvojnásobně vyšší, než při prodeji pouze jedné matrace. Velikou výhodou těchto matrací je skutečnost, že se výrobce snaží o vytvoření produktu, který bude vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Naprostá většina těchto matrací je tak v provedení dvoutuhostní nebo s označením partnerská. Tvrdší a měkčí strana matrace. Neméně důležitý je fakt, že mají matrace identickou výšku a povrch, čímž dosáhneme perfektní plochy lůžka. Uvedené ceny jsou již za 2 kusy matrací.

Zobrazit
 • Matrace Nora

  Pětizónová matrace složená ze dvou elastických pěn MediFoam odlišných objemových hmotností nabízí volbu dvojí tvrdosti.
  od 7.273 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Ronda

  Kvalitní matrace, jejíž nosnou vrstvu tvoří oblíbená líná bio pěna tvarovaná do masážních nopů. Obsahuje sójový extrakt, který má příznivý vliv na lidský organizmus.
  od 9.300 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Leona

  Kvalitní 7-mi zónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn vysoce gramážní pěnou MediFoam. + 2x polštář ZDARMA
  od 9.432 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Porto

  7-mi zónová matrace tvořena ze dvou pěn MediFoam odlišných tuhostí, které se vyznačují skvělými ortopedickými vlastnostmi.
  od 9.804 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Tessie plus

  Kombinace kvalitních studených pěn a VISCO pěny zaručuje vysoký komfort spánku. Vrchní roznášecí Visco nabízí unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této jedinečné pěny na teplotu lidského těla a dokonale se přizpůsobuje.
  od 10.980 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 ZDARMA
 • Matrace Malaga

  Kvalitní 7-zónová matrace, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené / HR a oblíbené viscoelastické pěny. Oranžová vrstva je tvořena z viscoelastické pěny obohacené o sójový extrakt.
  od 11.239 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Manila

  Vysoce luxusní matrace s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní antidekubitní vrstva, vhodná pro muže je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej. + 2x polštář ZDARMA.
  od 13.465 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Havana

  Vysoce luxusní matrace s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní antidekubitní vrstva vhodná pro ženy, je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej. + 2x polštář ZDARMA.
  od 13.465 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma