Polyuretanové matrace

Matrace vyrobené převážně z polyuretanové pěny (PUR). Dostatečná hustota, tvrdost a ostatní parametry dělají tuto pěnu ideálním a cenově dostupným materiálem na výrobu matrací. Tato pěna je velmi prodyšná a zdravotně nezávadná. Jednou z předností je také nízká hmotnost. K výrobě matrací se tyto pěny standardně používají o hustotě 25 kg/m3 až 50 kg/m3. Pro svou cenovou dostupnost je tato pěna nejpoužívanější pro výrobu matrací. V naší široké nabídce naleznete polyuretanové matrace v různých akcích a slevách.

Zobrazit
 • Matrace Neapol

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová /PUR pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách.
  od 2.230 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Sabina

  5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny.
  od 2.440 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Lucida 14

  Tato sendvičová matrace je oboustranně složená z polyuretanové pěny a zpevňující středové desky z pojené polyuretanové (RE) pěny. Matrace svým složením a provedením splňuje požadavky na tužší lůžko.
  od 2.650 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Tamara

  Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Tamara je nejtvrdší variantou z nabídky polyuretanových matrací, proto je vhodná pro zákazníky, kteří preferují tvrdší lůžko.
  od 2.815 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Adell

  Velmi kvalitní 5-zónová matrace z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné sleepfoam pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí.
  od 2.900 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Air Mono

  Monobloková matrace, která je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií "ŘEŠETO".
  od 2.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Alice

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn (PUR) tvarovaných do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku.
  od 2.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Polštář zdarma
 • Matrace Hana

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosné vrstvy matrace tvoří polyuretanová pěna tvarovaná do masážních nopů a profilovaná vrstva polyuretanu zabezpečující provzdušnění matrace.
  od 3.011 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Dáda

  Matrace složená ze dvou elastických pěn odlišných objemových hmotností nabízí volbu dvojí tvrdosti. Průřez matrace umožňuje spojení materiálů bez použití lepidla. Vhodná pro děti a mládež.
  od 3.280 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Zita

  Vzdušnost matrace je zabezpečena 3 cm vrstvou kokosového vlákna, která leží na vyztuženém jádru. Tato matrace se řadí mezi tvrdší typy. V ceně této matrace je snímatelný a pratelný potah Aloe Vera.
  od 3.300 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Lima

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů.
  od 3.335 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  produkt roku 2017-2020
 • Matrace Lucida 18

  Matraci ocení spáči, kteří dávají přednost tužšímu lůžku. Zpevňující středová deska a speciální prořez pěn přispívají k dobré opoře těla a správnému provětrání.
  od 3.660 
  Zrušit výběr
  KOUPIT