Polyuretanové matrace

Matrace vyrobené převážně z polyuretanové pěny (PUR). Dostatečná hustota, tvrdost a ostatní parametry dělají tuto pěnu ideálním a cenově dostupným materiálem na výrobu matrací. Tato pěna je velmi prodyšná a zdravotně nezávadná. Jednou z předností je také nízká hmotnost. K výrobě matrací se tyto pěny standardně používají o hustotě 25 kg/m3 až 50 kg/m3. Pro svou cenovou dostupnost je tato pěna nejpoužívanější pro výrobu matrací. V naší široké nabídce naleznete polyuretanové matrace v různých akcích a slevách.

Zobrazit
 • Matrace Sabina

  5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny.
  od 3.040 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Tamara

  Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Tamara je nejtvrdší variantou z nabídky polyuretanových matrací, proto je vhodná pro zákazníky, kteří preferují tvrdší lůžko.
  od 3.379 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Neapol

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří antibakteriální pěna s úpravou Sanitized a druhou stranu pěna MediFoam ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách. Nosnost 130 kg.
  od 3.394 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Hana

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosné vrstvy matrace tvoří polyuretanová pěna tvarovaná do masážních nopů a profilovaná vrstva polyuretanu zabezpečující provzdušnění matrace.
  od 3.505 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Alice

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn (PUR) tvarovaných do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku.
  od 3.588 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Polštář zdarma
 • Matrace Dáda

  Matrace složená ze dvou elastických pěn odlišných objemových hmotností nabízí volbu dvojí tvrdosti. Průřez matrace umožňuje spojení materiálů bez použití lepidla. Vhodná pro děti a mládež.
  od 3.936 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Air Mono

  Monobloková matrace, která je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií "ŘEŠETO".
  od 4.090 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Lima

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů.
  od 4.189 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  produkt roku 2017-2020
 • Matrace Adell

  Velmi kvalitní 5-zónová matrace z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné sleepfoam pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí. Nadstandardní potah v ceně Dry Fast Argentum.
  od 4.270 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Vendy

  od 4.495 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Doporučujeme
 • Matrace Rebeka

  Matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Střed jádra je tvořen pojeným polyuretanem ve výšce 7 cm a kokosovou vrstvou ve výšce 1.5 cm, která lépe provzdušní střed matrace. Nosnost 150 kg.
  od 4.783 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Manet

  Tato sedmizónová matrace je tvořena ze dvou elastických pěn MediFoam různých objemových tuhostí. Tyto pěny zabezpečují elasticitu a tvarovou stálost matrace.
  od 4.877 
  Zrušit výběr
  KOUPIT