Polyuretanové matrace

Matrace vyrobené převážně z polyuretanové pěny (PUR). Dostatečná hustota, tvrdost a ostatní parametry dělají tuto pěnu ideálním a cenově dostupným materiálem na výrobu matrací. Tato pěna je velmi prodyšná a zdravotně nezávadná. Jednou z předností je také nízká hmotnost. K výrobě matrací se tyto pěny standardně používají o hustotě 25 kg/m3 až 50 kg/m3. Pro svou cenovou dostupnost je tato pěna nejpoužívanější pro výrobu matrací. V naší široké nabídce naleznete polyuretanové matrace v různých akcích a slevách.

Zobrazit
 • Matrace Neapol

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová /PUR pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách.
  od 2.454 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Lucida 14

  Tato sendvičová matrace je oboustranně složená z polyuretanové pěny a zpevňující středové desky z pojené polyuretanové (RE) pěny. Matrace svým složením a provedením splňuje požadavky na tužší lůžko.
  od 2.650 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Sabina

  5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny.
  od 2.690 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Tamara

  Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Tamara je nejtvrdší variantou z nabídky polyuretanových matrací, proto je vhodná pro zákazníky, kteří preferují tvrdší lůžko.
  od 2.815 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Hana

  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosné vrstvy matrace tvoří polyuretanová pěna tvarovaná do masážních nopů a profilovaná vrstva polyuretanu zabezpečující provzdušnění matrace.
  od 3.011 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Dáda

  Matrace složená ze dvou elastických pěn odlišných objemových hmotností nabízí volbu dvojí tvrdosti. Průřez matrace umožňuje spojení materiálů bez použití lepidla. Vhodná pro děti a mládež.
  od 3.280 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Alice

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn (PUR) tvarovaných do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku.
  od 3.289 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Polštář zdarma
 • Matrace Air Mono

  Monobloková matrace, která je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií "ŘEŠETO".
  od 3.295 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Zita

  Vzdušnost matrace je zabezpečena 3 cm vrstvou kokosového vlákna, která leží na vyztuženém jádru. Tato matrace se řadí mezi tvrdší typy. V ceně této matrace je snímatelný a pratelný potah Aloe Vera.
  od 3.300 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Adell

  Velmi kvalitní 5-zónová matrace z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné sleepfoam pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí.
  od 3.450 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Vendy

  od 3.590 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Doporučujeme
 • Matrace Lucida 18

  Matraci ocení spáči, kteří dávají přednost tužšímu lůžku. Zpevňující středová deska a speciální prořez pěn přispívají k dobré opoře těla a správnému provětrání.
  od 3.660 
  Zrušit výběr
  KOUPIT