Pružinové matrace

Kvalitní pružinové a taštičkové matrace. Hlavní výhodou moderních pružinových matrací je jejich vzdušnost. Jádro těchto matrací je vyrobeno z pružin o síle drátu 2,4 mm. Jednotlivé pružiny jsou navzájem spojeny přídavnými spirálami. Na pružinové jádro jsou vždy umístěny vrstvy impregnovaného a vysoce kvalitního filcu, aby se dosáhlo vždy měkkého povrchu. Vrchní vrstvy zde mohou tvořit různé polyuretanové pěny, kokosové vlákno nebo ovčí rouno. Taštičkové matrace jsou také velmi vzdušné, elastické a odolné vůči proležení. Jádro taštičkové matrace obsahuje až 1000 kusů samostatných pružinek. Díky vysoké míře bodové pružnosti jednotlivých pružinek tyto matrace naprosto ideálně kopírují tvar těla. Vrchní vrstvy těchto matrací pak tvoří různé pěnové materiály pro ideální změkčení. S volbou té správné pružinové, či taštičkové matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Krios

  Kvalitní BONELL pružinová matrace zhotovena z pružinového jádra, nosné vrstvy Jeparol 800g/m2 s polypropylenovou tkaninou a 5-ti zónové nopkované desky z PUR pěny.
  od 3.350 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Irma

  Kvalitní pružinová sedmizónová matrace. Nosné vrstvy matrace tvoří elastická pěna MediFoam střední tuhosti, tvarovaná do masážních nopů.
  od 4.320 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Petra

  Velmi kvalitní pružinová matrace vrstvená elastickými pěnami MediFoam různých objemových hmotností, rozdělených do 7 anatomických zón s antidekubitním průřezem.
  od 5.029 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Kaliope

  Luxusní matrace s jádrem z taštičkových pružin v kombinaci s vysoce komfortními studenými HR pěnami. Povrch jádra s antidekubitním prořezem slouží jako prevence proti vzniku proleženin.
  od 6.610 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Top Spring

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.
  od 6.980 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  nosnost 150 kg
 • Matrace Monika

  Základem taštičkové matrace je střed tvořený velkým počtem samostatných pružinek obalených v pouzdrech z netkané textilie. Nosné vrstvy jsou kombinací Gel – latexu a tvrzené MediFoam pěny.
  od 8.196 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Diana

  Kvalitní taštičková matrace s dvojí tuhostí a vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Vrchní antidekubitní nosná vrstva je tvořena HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej.
  od 8.550 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Top Spring Visco

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace s jádrem z taštičkových pružin. Taštičkové jádro je pro zvýšení komfortu vybavené z jedné strany antibakteriální pěnou ULTRA FRESH a ze strany druhé VISCO pěnou.
  od 8.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Helio 1000

  Taštičková matrace Helio 1000 je luxusní matrace s jádrem z taštičkových pružin v počtu cca 1000 ks, která je kombinována s vysoce komfortní visco pěnou z jedné strany a kvalitní studenou HR pěnou.
  od 14.930 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let