Studené (HR) pěny

Matrace ze studené pěny. Studená (HR) je vysoce elastická kvalitní polyuretanová pěna, která se pro své vlastnosti používá na výrobu komfortních matrací. Nepravidelné řídké póry otevřené buněčné struktury umožňují vyšší průchodnost vzduchu a rychleji tak odvádí vlhkost. Příjemnějšího pocitu při spánku se dosahuje díky vyšší pružnosti tohoto materiálu. Při každodenním používání, dochází k výrazně nižší deformaci než u standardních pěn. Název studená pěna není pro její teplotu, ale způsob jakým je vyrobena, tzv. studenou technologií. Protože dokonale odvádí teplo od těla, zabraňuje přehřátí organismu. Pro své vlastnosti se tato pěna řadí mezi velmi oblíbené a to nejen jako střed jádra, ale i vrchní vrstvy matrací. S volbou té správné matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Carlla

  Jednotuhostní matrace složená ze dvou typů kvalitních studených (HR) pěn s velmi propracovanou profilací je složeno zámkovým spojem bez použití lepidel. Při spánku umožňuje tato matrace pohyb pěn díky volnému uložení a tím vyhovuje individuálním potřebám každého uživatele
  od 3.650 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Ritta

  7-zónová matrace o dvou tuhostech studených pěn zdůrazněná originálním prořezem v oblasti ramenní kolébky a pánevní oblasti. Garantuje vynikající přizpůsobení se tělu s optimálním prouděním vzduchu.
  od 3.850 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Dara

  Kvalitní 5-ti zónová matrace, složena z nelepeného jádra studené (HR) a polyuretanové pěny (PUR). To umožňuje rozložit jednotlivé vrstvy a snadno odstranit prach.
  od 3.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Tarra

  7-zónová matrace s profilováním povrchu, kde jádro matrace  je vyztuženo tvrzenou HR studenou pěnou v kombinaci s VISCO elastickou pěnou.
  od 4.670 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Selina

  Nezónová luxusní matrace kombinovaná z kvalitních studených pěn a roznášecí vrstvy z VISCO pěny s nopkovou profilací. Jádro tvoří profilovaná HR studená pěna s antibakteriální úpravou, která zamezuje výskytu roztočů a vzniku hub a plísní.
  od 4.710 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Hellen

  5-zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu.
  od 4.830 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Hodnocení 5.00 z 5

  Matrace Korfu

  Jádro matrace tvoří kombinace desek dvou elastických pěn MediFoam s odlišnou tuhostí. Středem jádra jsou příčné průduchy, které zajišťují provzdušnění matrace. Nosné vrstvy jsou oboustranně tvořeny ze studené pěny.
  od 4.840 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Sagita

  Matrace nabízí řešení mnoha náročných požadavků na partnerské matrace. Tato sendvičová oboustranná matrace kombinuje dva typy studených (HR) pěn.
  od 5.100 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Grai

  Luxusní 5-ti zónová profilovaná matrace Grai je zástupcem výroby matrací bez použití lepidel. Speciální jádro matrace tvoří dva důmyslně prořezané dílce vysoce kvalitních HR studených pěn.
  od 5.260 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Caresa soft

  Dvoutuhostní matrace složená ze dvou typů kvalitních studených pěn nabízí výběr měkké (HR 35kg/m3) a tvrdé (HR 40kg/m3) strany. Jádro s velmi propracovanou profilací je složeno zámkovým spojem bez použití lepidel.
  od 5.320 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Caresa hard

  Dvoutuhostní 7-mi zónová matrace složená ze dvou typů kvalitních studených pěn nabízí výběr Soft a Hard strany. Jádro s propracovanou profilací je složeno zámkovým spojem bez použití lepidel.
  od 5.320 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Maia

  Kvalitní 5-ti zónová matrace ze studené pěny. Otlačení ramen a kolen uleví přidaná vrstva paměťové pěny (Visco)
  od 5.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT