Studené (HR) pěny

Matrace ze studené pěny. Studená (HR) je vysoce elastická kvalitní polyuretanová pěna, která se pro své vlastnosti používá na výrobu komfortních matrací. Nepravidelné řídké póry otevřené buněčné struktury umožňují vyšší průchodnost vzduchu a rychleji tak odvádí vlhkost. Příjemnějšího pocitu při spánku se dosahuje díky vyšší pružnosti tohoto materiálu. Při každodenním používání, dochází k výrazně nižší deformaci než u standardních pěn. Název studená pěna není pro její teplotu, ale způsob jakým je vyrobena, tzv. studenou technologií. Protože dokonale odvádí teplo od těla, zabraňuje přehřátí organismu. Pro své vlastnosti se tato pěna řadí mezi velmi oblíbené a to nejen jako střed jádra, ale i vrchní vrstvy matrací. S volbou té správné matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Korfu

  Jádro matrace tvoří kombinace desek dvou elastických pěn MediFoam s odlišnou tuhostí. Středem jádra jsou příčné průduchy, které zajišťují provzdušnění matrace. Nosné vrstvy jsou oboustranně tvořeny ze studené pěny.
  od 5.550 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Hellen

  5-zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu.
  od 5.560 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Kesidy

  od 6.175 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Akasha

  Luxusní matrace kombinovaná z kvalitních studených HR pěn a roznášecí vrstvy z VISCO pěny. Jádro je tvořeno zámkovým spojem ze dvou kvalitních studených pěn.
  od 6.580 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Kampala

  Jádro matrace je tvořeno tvrzenou pěnou MediFoam s příčnými otvory. Fialová nosná vrstva, která zabezpečuje dokonalé odvětrání, je tvořena studenou / HR bio pěnou vysoké objemové hmotnosti.
  od 6.582 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Elba

  V této matraci se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha z líné pěny, která obsahuje extrakt ze sóji. Spodní, lehací plochu pak tvoří studená pěna s přídavkem Aloe Vera.
  od 6.852 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Žaneta

  Kvalitní tužší matrace dvojí tuhosti. Viscoelastická bio pěna tvarovaná do masážních nopů a studená/HR bio pěna, vyráběna na bázi přírodních surovin – sójového extraktu.
  od 7.621 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  polštář zdarma
 • Matrace Beliza

  Kvalitní 7-mi zónová, perfektně provzdušněná matrace s obsahem studené bio pěny. Jedná se o jednu z nejměkčích pěnových matrací.
  od 8.616 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  + polštář zdarma
 • Matrace Natura Special

  od 8.900 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Brigita

  Luxusní 7-mi zónová matrace tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny dvou tuhostí s vloženými válci ze studených pěn různých tuhostí. Nosné vrstvy tvoří visco pěna tvarovaná do masážních nopků. Polštář zdarma.
  od 9.306 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  polštář zdarma
 • Matrace Hercul II

  Kvalitní matrace, která vyniká vysokou nosností až do 180 kg. Jádro matrace z rekonstituované pěny. Vrchní vrstvou je studená pěna tvarovaná masážními nopky.
  od 9.700 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 180kg
 • Matrace Beáta

  Kvalitní oboustranná matrace tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny dvou tvrdostí s vloženými válci také ze studených pěn různých tuhostí. Nosné vrstvy tvoří speciálně profilovaná masážní vrstva. Polštář zdarma.
  od 9.798 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  polštář zdarma