Viscoelastické matrace

Matrace s použitím viscoelastické pěny. Známá také jako paměťová, či líná pěna. Tato pěna mění svou tvrdost v závislosti na teplotě, tím umožňuje dokonale roznést zatížení do maximální plochy a snížit bodový tlak. Tato pěna je ideálním řešením pro komfortní matrace a anatomické polštáře. Není příliš vhodná pro použití v nevytápěném prostoru. Také není vhodná pro uživatele, kteří trpí nadměrným pocením ani pro vyšší váhové kategorie. Při vyšší váhové kategorii, Vás tato Visco pěna může příliš obalovat a pocení naopak podpořit. Matrace s přítomností líné pěny se doporučují pro zákazníky s váhovou kategorií do 90 kg. S volbou té správné matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Loora

  5-zónová luxusní matrace do postele. Jádro je složeno ze dvou typů kvalitních studených pěn zámkovým spojem. Jedna strana matrace nabízí vrstvu visco pěny, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Druhá strana nabízí roznášecí vrstvu z antibakteriální pěny
  od 4.090 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Modena

  Nosná modrá vrstva je tvořena visco pěnou ArcticFoam tvarovanou do masážních nopů. Tato pěna Vám zajistí optimální regulaci teploty během spánku. Obsahuje přírodní geneticky neupravený sójový olej.
  od 4.390 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Tarra

  7-zónová matrace s profilováním povrchu, kde jádro matrace  je vyztuženo tvrzenou HR studenou pěnou v kombinaci s VISCO elastickou pěnou.
  od 4.670 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Selina

  Nezónová luxusní matrace kombinovaná z kvalitních studených pěn a roznášecí vrstvy z VISCO pěny s nopkovou profilací. Jádro tvoří profilovaná HR studená pěna s antibakteriální úpravou, která zamezuje výskytu roztočů a vzniku hub a plísní.
  od 4.710 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Sofia

  Kvalitní sedmizónová matrace s jádrem složeným ze dvou elastických pěn MediFoam různých tuhostí, což umožňuje volbu tužší a měkčí strany. Vrchní vrstvu tvoří viscoelastická pěna.
  od 4.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Zafora

  Unikátní, perfektně provzdušněná matrace s volbou dvou úplně odlišných stran.
  od 5.140 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Elba

  V této matraci se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha z líné pěny, která obsahuje extrakt ze sóji. Spodní, lehací plochu pak tvoří studená pěna s přídavkem Aloe Vera.
  od 5.375 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Akasha

  Luxusní matrace kombinovaná z kvalitních studených HR pěn a roznášecí vrstvy z VISCO pěny. Jádro je tvořeno zámkovým spojem ze dvou kvalitních studených pěn.
  od 5.980 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Maia

  Kvalitní 5-ti zónová matrace ze studené pěny. Otlačení ramen a kolen uleví přidaná vrstva paměťové pěny (Visco)
  od 5.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Flexona

  Jádro matrace tvoří kombinace paměťové (visco) pěny a studené (HR) pěny. Vrchní vrstvu tvoří velmi přizpůsobivá líná pěna (visco) která Vám dopřeje pocit jako byste spali v oblacích.
  od 5.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Linea visco

  Jednu stranu matrace tvoří antibakteriální pěna, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku plísní a hub. Druhá strana matrace nabízí roznášecí vrstvu z Visco pěny, která nabízí unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této pěny na teplotu lidského těla a dokonale se přizpůsobuje.
  od 6.170 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Top Spring Visco

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace s jádrem z taštičkových pružin. Taštičkové jádro je pro zvýšení komfortu vybavené z jedné strany antibakteriální pěnou ULTRA FRESH a ze strany druhé VISCO pěnou.
  od 6.290 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg