Zdravotní matrace

Zdravotní matrace, které prošly certifikací a splňují její požadavky.
Pro snadný přehled jsme pro vás oddělili matrace s certifikátem. Označení ,,zdravotní matrace´´ znamená, že byla klinicky testována odborníky a splnila potřebné požadavky pro zdravý spánek. Nesmí obsahovat žádné škodlivé látky, pesticidy aj. Nesmí být ale ani závadná z hlediska alergií. Jádro matrace prochází testováním na kvalitu materiálu (a jaké látky obsahuje), náchylnost k proleženinám, prodyšnost, tvarovou stálost aj. Testováno není jen jádro matrace, ale také potah, který je velmi důležitou součástí každé matrace. Požadavky k certifikaci potahu se zaměřují na jejich vlastnosti, které mají zamezovat tvorbě plísní, roztočů a vzniku mikroorganismů. Pod pojmem zdravotní bychom si neměli představovat jen matrace, které jsou vhodné pro dlouhodobě ležící uživatele, nebo uživatele s problémy zad apod. Zdravotní matrace jsou vhodné z hlediska prevence i pro uživatele bez jakýchkoliv problémů. Certifikát je vždy jen výhodou. S volbou té správné zdravotní matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Krios

  Kvalitní BONELL pružinová matrace zhotovena z pružinového jádra, nosné vrstvy Jeparol 800g/m2 s polypropylenovou tkaninou a 5-ti zónové nopkované desky z PUR pěny.
  od 3.350 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Air Mono

  Monobloková matrace, která je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií "ŘEŠETO".
  od 4.090 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Adell

  Velmi kvalitní 5-zónová matrace z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné sleepfoam pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí. Nadstandardní potah v ceně Dry Fast Argentum.
  od 4.270 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Korfu

  Jádro matrace tvoří kombinace desek dvou elastických pěn MediFoam s odlišnou tuhostí. Středem jádra jsou příčné průduchy, které zajišťují provzdušnění matrace. Nosné vrstvy jsou oboustranně tvořeny ze studené pěny.
  od 5.550 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Hellen

  5-zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu.
  od 5.560 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Blue Medic Junior

  Luxusní matrace z antibakteriální pěny nabízející vysoký komfort a ideální hygienické podmínky během spánku. Jako jedna z mála je tato matrace perfektní i pro děti. Záruka 4 roky.
  od 6.890  od 6.175 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Matrace Kaliope

  Luxusní matrace s jádrem z taštičkových pružin v kombinaci s vysoce komfortními studenými HR pěnami. Povrch jádra s antidekubitním prořezem slouží jako prevence proti vzniku proleženin.
  od 6.610 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Elba

  V této matraci se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha z líné pěny, která obsahuje extrakt ze sóji. Spodní, lehací plochu pak tvoří studená pěna s přídavkem Aloe Vera.
  od 6.852 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Top Spring

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.
  od 6.980 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  nosnost 150 kg
 • Matrace Blue Medic

  Luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z antibakteriální pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAM. Toto spojení materiálů přináší vysokou hygienu pro Vaše lůžko.
  od 9.690  od 7.850 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Matrace Lada

  Luxusní 100% latexová matrace rozdělená vertikálními otvory do sedmi anatomických zón, které zajišťují optimální podporu každé části těla. Střední část matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí naopak měkčí.
  od 8.178 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Blok Duo

  Luxusní 7-zónová matrace je vyrobená z antibakteriálních certifikovaných pěn (soft/hard). Konstrukce této matrace je bez použití lepidel a nabízí volbu tužší a měkčí strany.
  od 8.790 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  záruka 5 let