Zdravotní matrace

Zdravotní matrace, které prošly certifikací a splňují její požadavky.
Pro snadný přehled jsme pro vás oddělili matrace s certifikátem. Označení ,,zdravotní matrace´´ znamená, že byla klinicky testována odborníky a splnila potřebné požadavky pro zdravý spánek. Nesmí obsahovat žádné škodlivé látky, pesticidy aj. Nesmí být ale ani závadná z hlediska alergií. Jádro matrace prochází testováním na kvalitu materiálu (a jaké látky obsahuje), náchylnost k proleženinám, prodyšnost, tvarovou stálost aj. Testováno není jen jádro matrace, ale také potah, který je velmi důležitou součástí každé matrace. Požadavky k certifikaci potahu se zaměřují na jejich vlastnosti, které mají zamezovat tvorbě plísní, roztočů a vzniku mikroorganismů. Pod pojmem zdravotní bychom si neměli představovat jen matrace, které jsou vhodné pro dlouhodobě ležící uživatele, nebo uživatele s problémy zad apod. Zdravotní matrace jsou vhodné z hlediska prevence i pro uživatele bez jakýchkoliv problémů. Certifikát je vždy jen výhodou. S volbou té správné zdravotní matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Air Mono

  Monobloková matrace, která je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií "ŘEŠETO".
  od 3.295 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Krios

  Kvalitní BONELL pružinová matrace zhotovena z pružinového jádra, nosné vrstvy Jeparol 800g/m2 s polypropylenovou tkaninou a 5-ti zónové nopkované desky z PUR pěny.
  od 3.350 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Adell

  Velmi kvalitní 5-zónová matrace z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné sleepfoam pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí.
  od 3.450 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Carlla

  Jednotuhostní matrace složená ze dvou typů kvalitních studených (HR) pěn s velmi propracovanou profilací je složeno zámkovým spojem bez použití lepidel. Při spánku umožňuje tato matrace pohyb pěn díky volnému uložení a tím vyhovuje individuálním potřebám každého uživatele
  od 3.650 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Hellen

  5-zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu.
  od 4.830 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Hodnocení 5.00 z 5

  Matrace Korfu

  Jádro matrace tvoří kombinace desek dvou elastických pěn MediFoam s odlišnou tuhostí. Středem jádra jsou příčné průduchy, které zajišťují provzdušnění matrace. Nosné vrstvy jsou oboustranně tvořeny ze studené pěny.
  od 4.840 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  TOP
 • Matrace Linea

  Luxusní antibakteriální 5-zónová matrace, jádro které tvoří 5-zónové dvoutuhostní taštičkové jádro (dva různé průměry drátu) v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou. S nosností do 150 kg.
  od 5.160 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Grai

  Luxusní 5-ti zónová profilovaná matrace Grai je zástupcem výroby matrací bez použití lepidel. Speciální jádro matrace tvoří dva důmyslně prořezané dílce vysoce kvalitních HR studených pěn.
  od 5.260 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Caresa soft

  Dvoutuhostní matrace složená ze dvou typů kvalitních studených pěn nabízí výběr měkké (HR 35kg/m3) a tvrdé (HR 40kg/m3) strany. Jádro s velmi propracovanou profilací je složeno zámkovým spojem bez použití lepidel.
  od 5.320 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Caresa hard

  Dvoutuhostní 7-mi zónová matrace složená ze dvou typů kvalitních studených pěn nabízí výběr Soft a Hard strany. Jádro s propracovanou profilací je složeno zámkovým spojem bez použití lepidel.
  od 5.320 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Top Spring

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.
  od 5.760 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  nosnost 150 kg
 • Matrace Sofia

  Kvalitní sedmizónová matrace s jádrem složeným ze dvou elastických pěn MediFoam různých tuhostí, což umožňuje volbu tužší a měkčí strany. Vrchní vrstvu tvoří viscoelastická pěna.
  od 5.989 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  polštář zdarma