Výklopné rošty do postele

Výklopné rošty do postele pro přístup do úložného prostoru.  Tyto rošty za pomoci pístů zajistí snadný přístup do úložného prostoru Vaší postele. Vyrábí se ve dvou typech provedení. Prvním je rošt výklopný z boku, který má velikou výhodu ve snadném přístupu do celé úložné plochy postele. Také řeší problém s nedostatkem místa v ložnicí. Druhým typem je rošt výklopný v oblasti nohou. Tento rošt se vyrábí i s možností polohování (hlava/nohy). Přístup do úložného prostoru je zde od nízkého čela postele. Tento rošt vyklápí 3/4 až 4/5 své délky a umožní tak opravdu snadný přístup do úložného prostoru. Nosnost roštu by měla být dimenzována tak, aby byla alespoň o 20 kg vyšší, než hmotnost uživatele. Rošt sice uvedené zatížení snese, ale je to jeho maximum a nemusí tak být ideální oporou pro Vaše tělo. Kvalitní lamelový rošt zajistí potřebné vlastnosti komfortního lůžka a měl by mít možnost regulace bederní tuhosti.

Zobrazit
 • Rošt Primaflex P

  Rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem. Vhodné řešení pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci.
  od 2.927  od 2.590 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Rošt Primaflex Kombi P

  Rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem.
  od 3.952  od 2.750 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Rošt Optima Side

  Kvalitní lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z boku pomocí vzduchových pístů. Obsahuje 28 lamel uložených ve výkyvných patkách. Možnost nastavení tuhosti 6-ti lamel ve středu roštu.
  od 2.865 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Rošt Primaflex HN P

  Rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem. Perfektní řešení pro malou ložnici.
  od 3.320  od 2.960 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Sleva
 • Rošt Optima Flex Up

  Kvalitní ručně polohovací lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou pomocí vzduchových pístů. 13 poloh v oblasti hlavy a 5 poloh v oblasti nohou.
  od 2.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Rošt Duostar Kombi P

  Praktický rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech tvoří 5 anatomických zón.
  od 3.600 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Rošt Duostar HN P

  Praktický rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem. Vhodné řešení pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci.
  od 4.130 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Rošt Portoflex Kombi P

  Pohodlný a odolný rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici.
  od 4.660 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Rošt Portoflex HN P

  Pohodlný a odolný rošt s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem, vhodný pro malou ložnici.
  od 5.190 
  Zrušit výběr
  KOUPIT