Dětská matrace Happy Kids

od 2.550 

Revoluční dvoudílná konstrukce (bez použití lepidel) této dětské matrace spojuje v jedno bezkonkurenční ventilační schopnosti materiálu Dryfeel a vynikající pevnostní parametry vysoce elastické studené pěny.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Revoluční dvoudílná konstrukce (bez použití lepidel) této dětské matrace Happy Kids spojuje v jedno bezkonkurenční ventilační schopnosti materiálu Dryfeel a vynikající pevnostní parametry vysoce elastické studené (HR) pěny. Základním charakteristickým rysem této matrace je 100% provzdušnění a hygiena. Matracový komponent z Dryfeelu je možné proplachovat. Použití dvoucentimetrové vrstvy Dryfeelu snižuje také riziko opruzení a zabraňuje udušení dítěte při poloze na bříšku. Matraci lze používat, podle požadavku na provzdušnění horní vrstvy, oboustranně. Součástí této matrace je luxusní potah Happy Kids.  
  • Happy Kids:
  • Potah na dětské matrace HAPPY KIDS s proševem je vyroben z odolného snímatelného pratelného materiálu pro snadnou údržbu a spánkovou hygienu. Potah má veselý hravý design. Výrobek dle certifikátu č. 08-041 vydaného textilním zkušebním ústavem v Brně odpovídá hygienickým požadavkům, nepředstavuje zdravotní riziko a je tedy vhodný pro děti ve věku do 3 let. Pratelný na 60°C.
  • Při výběru matrace do postýlky (kolébky), dbejte na to, aby délka a šířka lehací plochy byla taková, aby maximální mezera mezi matrací a bočnicemi a čely postýlky (kolébky) nepřesahovala 30 mm.
  • Výška 8 cm
  • výrobce D.P.V.

Další informace

Rozměry -
Rozměry:

120 x 60 cm, 140 x 70 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dětská matrace Happy Kids”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..