Bio pěny

Matrace s použitím bio pěny. Tyto oblíbené pěny jsou částečně vyrobeny ze sójového extraktu. Mají nejen příznivý vliv na lidský organizmus, ale také šetří náš ekosystém – snižuje spotřebu nerostných surovin. Sója je již po tisíce let ceněnou surovinou pro svůj poměrně vysoký podíl lecitinu. Lecitin zvyšuje intenzitu dýchání lidské kůže a ovlivňuje její pružnost. Reguluje pH-hodnotu kůže a podporuje přirozený ochranný plášť proti agresivním vlivům prostředí. Použití přírodní suroviny má unikátní vliv na výsledné vlastnosti matrace. Bio pěna nabízí výbornou elasticitu a snižuje se riziko případné deformace. S volbou té správné matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Žaneta

  Kvalitní tužší matrace dvojí tuhosti. Viscoelastická bio pěna tvarovaná do masážních nopů a studená/HR bio pěna, vyráběna na bázi přírodních surovin – sójového extraktu.
  od 6.350 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Zoe

  Hlavní výhodou této 7-mi zónové matrace je především její modrá chladivá antidekubitní vrstva, která je díky speciálnímu příčnému a podélnému průřezu velmi dobře provzdušněna.
  od 6.505 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Ronda

  Kvalitní matrace, jejíž nosnou vrstvu tvoří oblíbená líná bio pěna tvarovaná do masážních nopů. Obsahuje sójový extrakt, který má příznivý vliv na lidský organizmus.
  od 8.525 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Manila

  Vysoce luxusní matrace s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní antidekubitní vrstva, vhodná pro muže je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej.
  od 12.340 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma
 • Matrace Havana

  Vysoce luxusní matrace s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní antidekubitní vrstva vhodná pro ženy, je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej.
  od 12.340 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  1+1 zdarma