Latexové matrace

Matrace přímo vyrobené z latexové pěny, nebo s jejím použitím.  Vysoce elastické latexové pěny zaručují správnou podporu těla. Tyto pěny jsou velmi komfortní, trvanlivé, flexibilní a tvarově stálé i po mnoha letech užívání. Po stlačení se velmi rychle vrací do původního tvaru. Kvalitní latexové pěny obsahují maximálně možný podíl přírodního kaučuku. Latex je odolný proti plísním a bakteriím. Tato pěna se používá především na měkké, ale vysoce elastické matrace. Pro tužší matrace se tato pěna často kombinuje s kokosovým vláknem nebo rekonstituovanou pěnou aby bylo dosaženo vyšší tuhosti, ale zachovány perfektní vlastnosti tohoto oblíbeného materiálu. S volbou té správné latexové matrace Vám rádi poradíme.

Zobrazit
 • Matrace Lucie

  Kvalitní latexová matrace, jejíž jádro je složeno ze dvou třízónových latexových desek tloušťky 5 cm a uprostřed zpevněných 5 cm polyuretanového (PUR) jádra.
  od 5.240 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Adéla

  Velmi vzdušná profilovaná matrace kombinovaná s elastickou pěnou a Gel-Latexem. Gel-Latex je chladivý, měkký ale zachovává si svou elasticitu a pružnost.
  od 5.350 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Klaudie

  Kvalitní latexová matrace, jejíž jádro je složeno ze dvou třízónových latexových desek tloušťky 5 cm a uprostřed pro zpevnění 6 cm kokosového vlákna. Takto zhotovená latexová matrace snese vyšší váhové zatížení.
  od 6.289 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Lada

  Luxusní 100% latexová matrace rozdělená vertikálními otvory do sedmi anatomických zón, které zajišťují optimální podporu každé části těla. Střední část matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí naopak měkčí.
  od 6.815 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Natura Latex

  od 9.010 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Medi Vita

  Příjemně měkké spaní a výjimečné přizpůsobení tvaru těla Vám poskytne elastická latexová matrace. Jádro je provzdušněno kanálky, které odvádějí vlhkost a pot.
  od 9.200 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Medi Vita Kombi

  Kvalitní latexová matrace s vrstvou kokosovo-latexové desky poskytne potřebné zpevnění pro správnou oporu páteře.
  od 10.300 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Matrace Medi Vita Plus

  Oboustranná latexová matrace Vám díky vysoké pružnosti, dlouhé životnosti a tvarové stálosti poskytne stálé pohodlí. Tato 7-mi zónová matrace se maximálně přizpůsobí každému spáči.
  od 10.300 
  Zrušit výběr
  KOUPIT