S vysokou nosností

Matrace s vysokou nosností. V naší nabídce jsme pro Vás oddělili matrace s vysokou nosností pro snadný a rychlý přehled. V této sekci naleznete matrace vhodné pro vyšší váhové kategorie. Je třeba vzít v potaz, že kvalitní matrace je nejdůležitější částí komfortního lůžka. Uvedená nosnost jakékoliv matrace by měla být dimenzována tak, aby byla vyšší alespoň o 20 kg vůči uživateli. Tedy pokud je uživatel s hmotností 120 kg, měl by vybírat z matrací jejichž nosnost je alespoň 140 kg. Kvalitní matrace sice snese uvedené zatížení, ale jedná se o její maximum, tedy není pro takového uživatele ideální. S volbou té správné matrace Vám rádi poradíme, jsme tu pro Vás.

Zobrazit
 • Matrace Lima

  Sedmizónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů.
  od 4.189 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  produkt roku 2017-2020
 • Matrace Rebeka

  Matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Střed jádra je tvořen pojeným polyuretanem ve výšce 7 cm a kokosovou vrstvou ve výšce 1.5 cm, která lépe provzdušní střed matrace. Nosnost 150 kg.
  od 4.783 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Kaliope

  Luxusní matrace s jádrem z taštičkových pružin v kombinaci s vysoce komfortními studenými HR pěnami. Povrch jádra s antidekubitním prořezem slouží jako prevence proti vzniku proleženin.
  od 6.610 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Top Spring

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.
  od 6.980 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  nosnost 150 kg
 • Matrace Top Spring Visco

  Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace s jádrem z taštičkových pružin. Taštičkové jádro je pro zvýšení komfortu vybavené z jedné strany antibakteriální pěnou ULTRA FRESH a ze strany druhé VISCO pěnou.
  od 8.990 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 150 kg
 • Matrace Hercul II

  Kvalitní matrace, která vyniká vysokou nosností až do 180 kg. Jádro matrace z rekonstituované pěny. Vrchní vrstvou je studená pěna tvarovaná masážními nopky.
  od 9.700 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
  Nosnost 180kg