Stoly z masivu

Stoly z masivu buk nebo dub. V naší nabídce naleznete klasické a moderní provedení stolů z masivu. Moderní design má jídelní stůl z masivu s označením Modern. Ten je vyroben tak, že je jeho konstrukce zároveň s vrchní deskou. Není zde přesah desky a působí tak velmi robustním dojmem. V klasickém provedení má kuchyňský stůl přesah desky přes jeho konstrukci. Protože jsme výrobci, vyrábíme i stoly na zakázku dle přání zákazníka. Ať už chcete jídelní, pracovní, či konferenční stůl z masivu, meze se u nás nekladou. Zákazník si určí jak výšku a rozměr desky. Použitý materiál a jeho sílu, ale i tvar. Naše dřevěné stoly jsou pro požadovanou kvalitu vždy pevně skolíkované a ručně broušené. které je ručně broušené a poté 2x napouštěné speciálním tvrdým olejovoskem, nebo kvalitním lakem. V případě laku je možné stůl namořit do jakéhokoliv barevného odstínu. Vysokou kvalitu zde potvrzuje jedinečná záruka na trhu 5 let.

 

 

Zobrazit
 • Modern – stůl z masivu buk

  Kvalitní jídelní stůl z masivu buk. Celkově skolíkovaný, slepený a ručně broušený. Vyrábíme z masivu buk cink (napojovaná spárovka) nebo buk fix (průběžná spárovka). Vysoká kvalita se zárukou 5 let.
  od 8.800 
  Zrušit výběr
  KOUPIT
 • Modern – stůl z masivu dub

  Kvalitní jídelní stůl z masivu dub. Celkově skolíkovaný, slepený a ručně broušený. Vyrábíme z masivu dub cink (napojovaná spárovka) nebo dub fix (průběžná spárovka). Vysoká kvalita se zárukou 5 let.
  od 10.450 
  Zrušit výběr
  KOUPIT