Matrace Top Spring

od 6.980 

Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH.

Zrušit výběr

Popis

Luxusní antibakteriální 7-zónová matrace, jejíž jádro tvoří velké množství taštičkových pružin v kombinaci s kvalitní antibakteriální pěnou ULTRA FRESH. Antibakteriální pěna ULTRA FRESH eliminuje výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku plísní a hub. Pěna ULTRA FRESH patří mezi top produkty pro výrobu matrací v ČR. Pro zvýšení hygieny je matrace navíc proděravěná speciální technologií ŘEŠETO, díky které matrace lépe odvětrává a zůstává vysoce hygienická. Matraci doporučujeme pro uživatele, kteří mají zvýšené požadavky na hygienu a požadují antialergické vlastnosti matrace. Je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu a dokonalé relaxace. Matrace zaručuje vysokou prodyšnost a životnost. Celková výška matrace v potahu je cca 23 cm a je vhodná na lamelový rošt pevný, pokud možno rošt laťový, či pevnou desku s odvětráváním. Matrace zaručuje vysokou životnost a je pro váhovou kategorii do 150 kg. Matrace je dodávána zónově prošitém, snímatelném a pratelném potahu Biorytmus. Tento potah disponuje obsahem přírodních minerálů, které působí blahodárně pro organismus, snižují hladinu stresu a mají omlazující účinky. Taštičkové matrace doporučujeme kombinovat nejlépe s pevným prkenným roštem.   Potah Biorytmus: Obsahuje přírodní materiály, které blahodárně účinkují na organismus,snižují hladinu stresu a mají omlazující účinky. Moderní prošev o gramáži 250g/m² který má antibakteriální schopnosti je vhodný také pro alergiky. Snímatelný a dělitelný na dvě části pro snadnou údržbu. Pratelný na 60°.  
  • Textilní Zkušební Ústav – Certifikát č. 21-085 
Metodické doporučení Státního zdravotního ústavu č. 1/2000 k posuzování výrobků, které přicházejí do přímého styku s lidským organismem prostřednictvím kůže, popřípadě sliznic osvědčuje, že materiály odpovídají hygienickým požadavkům uvedené specifikace, jsou vhodné na potahy matrací a nepředstavují zdravotní riziko.    
  • Tvrdost: 4
  • Celková výška: 23 cm
  • Nosnost: 150 kg.
  • Záruka: 4 roky
  • Výrobce: D.P.V.
  • Zaručujeme nejnižší cenu na trhu.

Další informace

Rozměr matrace:

200 x 80 cm, 200 x 90 cm, 200 x 100 cm, 200 x 120 cm, 200 x 140 cm, 200 x 180 cm, 210 x 90 cm, 210 x 100 cm, 220 x 90 cm, 220 x 100 cm

Potah:

Biorytmus

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Matrace Top Spring”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..